Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Słuchacze przyjechali nawet spod Warszawy

› Kultura i Rozrywka 24 dni temu    12.03.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. GOK Pępowo

Choć obawiano się o frekwencję, publiczność nie zawiodła i licznie pojawiła się na zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny koncercie. - Słyszeliśmy głosy, że niektórzy mieszkańcy obawiają się koronawirusa i unikają skupisk ludzi – mówi Leszek Żelazny, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Pępowie. Mimo to, na koncert do GOK-u przyszło około 300 słuchaczy.

 

Organizatorzy rozdali ponad 400 biletów na to wydarzenie. Skąd tak duże zainteresowanie? 7 marca na pępowskiej scenie pojawiło się prawie 50 postaci znanych z radia i telewizji: Jurij Szatunow, Urszula, Helena Vondrackova, Thomas Anders i Dieter Bohlen (Modern Talking), Jerzy Połomski, Sabrina, Shakin Stevens, Chris Norman i Mike Craft (Smoke), Danuta Rinn, Sławomir z Kajrą, a także członkowie zespołów Bee Gees, Partita, Dwa Plus Jeden, Bajm i wielu innych! W ich role wcielili się artyści z zespołu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, w skład którego wchodzą: Barbara Melzer (finalistka popularnego programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), Beata Wyrąbkiewicz (aktorka dubbingowa i teatralna), Rafał Drozd (polski aktor i wokalista teatru muzycznego Studio Buffo) oraz konferansjer Wojciech Dmochowski (aktor teatralno-filmowy także związany ze Studiem Buffo).

- Niewątpliwie każdy, kto wziął udział w sobotnim koncercie chciałby posłuchać zespołu jeszcze raz. Świadczyć o tym może chociażby publiczność, która przybyła nawet spod Warszawy – mówią organizatorzy.

Czytaj także: Sołtys "kołowrot". Nie zawsze pałał miłością do swojej wioski.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!