Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Smerfnęli w swych potężnych maszynach

› Społeczeństwo ponad rok temu    18.06.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Rodzinny Samochodowy Rajd Smerfów 2016Gostyń. Rodzinny Samochodowy Rajd Smerfów 2016 fot. Bogdan Bujak

Ostatecznie 12 z 14 zgłoszonych załóg pojawiło się na terenie przy Górze Zamkowej w Gostyniu, aby wziąć udział w organizowanym po raz czwarty, po reaktywacji, Rodzinnym Samochodowym Rajdzie Smerfów 2016. Do końca, aż do momentu wyjazdu, organizatorzy całej imprezy, do której zaliczał się także Festyn rodzinny „Powitanie lata” na terenie parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, trzymali trasę rajdu w tajemnicy.

- W tym roku, po raz pierwszy podzieliliśmy trasę na dwa etapy: miejski i pozamiejski - mówił Marcin Maciejewski z Forum Demokratycznego, które wraz Domem Dziecka w Bodzewie, Domem Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Stowarzyszeniem „DZIECKO” i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu przygotowało familijno-rajdową imprezę.

Uczestnicy rajdu mieli do pokonania 43 kilometry, z których 15 wiodło ulicami Gostynia. - Rajdowcy mijali się na trasie, tak żeby wprowadzić trochę elementu zamieszania - dodał Marcin Maciejewski. Następnie kierowcy wraz ze swoimi rodzinami musieli wrócić na Górę Zamkową, aby pobrać kolejną, drugą część mapy z trasą, po której mieli dalej się poruszać.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu "Życia Gostynia".

Dowiedz się także: o "lustereczku", w którym widać nie to, co trzeba

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ hun
  ponad rok temu 1
  Brawo. Tor jest właśnie po to aby na nim organizować tego typu imprezy motorowe, sportowe i rozrywkowe skierowane do NASZYCH mieszkańców i organizowane przez naszych ludzi, gostyniaków. Brawo fajna impreza !!! :-) Dobrze, że tor przywrócono Gostyniakom !!! A nie panoszą się tu już obcy ludzie, nie mający szacunku do otoczenia i mieszkańców. Dzięki !!! :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji