Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Śmierć na drodze. Powstała specjalna mapa

› Z policji 7 miesięcy temu    21.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. portalu

Jedna osoba zabita w roku 2017 i jedna w 2018. To bilans wakacji na drogach w powiecie gostyńskim. Niedawno powstała ogólnopolska, interaktywna mapa, na którą nanoszone są wypadki drogowe, do których doszło od początku wakacji. Jaki będzie bilans roku 2019?


Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych, dlatego każdego dnia przez cały okres wakacji policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. 


Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Chodzi o zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi na polskich drogach.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
7 miesięcy temu 1
Bardziej niebezpieczny odcinek jest od Krobia-Zmysłowo-Jagodnia droga 434, co chwilę jakiś wypadek lub kolizja. A tym bardziej że prosty odcinek to jest.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji