Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Śmiertelny wypadek na torach. Trwa akcja służb

› U sąsiada› Rawicz ponad rok temu    25.04.2016
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. G. Heluszka

Na przejściu dla podróżnych pociąg relacji Katowice - Szczecin śmiertelnie potrącił kobietę, mieszkankę gminy Bojanowo. Ze wstępnych informacji wynika, że pod kołami pociągu służby odnalazły ciało kobiety. Uwaga: Na przejeździe kolejowym w Gołaszynie - w pobliżu stacji - rogatki są zamknięte.Do zdarzenia doszło w Bojanowie.

Aktualizacje oraz wideo znajdziesz na rawicz24.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Katowiczanin
ponad rok temu ocena: 67%  2
Jechałem tym pociągiem z Katowic do Szczecina. Nie wiadomo czy wypadek czy samobójstwo, jednakowoż maszynista chwilę po nagłym hamowaniu powiedział, że "pasażer rzucił się pod pociąg i nie wiemy ile będzie opóźnienia" także wychodzi, że to drugie. Po 10 minutach podano informację, że 3h będzie pociąg stać, ale że było to kawałek za stacją, to kazano się tam wrócić, bo stoi pociąg jadący na Poznań. Po chwili wszyscy wyszli i wracając się w stronę peronu trzeba było mijać ciało tej kobiety w odległości jakieś 1,5 metra. Nic nie przykryte, nic nie zasłonięte i dwóch czy trzech medyków stało i rozmawiało, a 100 osób się przewala wzdłuż równoległego torowiska... Pomijając makabryczny opis, było widać tam też widać jakieś porozrzucane kanapki, chyba jakaś reklamówka, także to by mogło sugerować zwykły wypadek, bo było to w wyzaczonym do przechodzenia po torowisku miejscu. Kondolencje rodzinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edek
ponad rok temu ocena: 67%  1
Niestety to bylo samobojstwo.