Sparing Korony. Jest kilku nowych

Sparing Korony. Jest kilku nowych - Zdjęcie główne

W sobotę pierwszy sparing w okresie przygotowawczym rozegrała Korona. Zespół z Piasków wygrał 3 : 1 z Wartą Śrem.
    Mecz rozgrywany był na sztucznej płycie w Śremie. Pierwszego gola dla Korony w sparingach zdobył Paweł Wasielewski. Goście prowadzili do przerwy 2 : 0. Wynik pierwszej połowy ustalił Jakub Wojtyczka. Gospodarze po przerwie zdobyli kontaktowego gola. Wygraną Korony przypieczętował junior Igor Talaga. W meczu z Wartą zagrało kilku nowych zawodników, którzy mają wzmocnić Koronę. W bramce stanął Jakub Urbański, który ostatnio grał w czwartoligowym Sokole Pniewy. Kolejnym wzmocnieniem ma być Mateusz Stachowiak (obrońca), który podobnie jak Urbański jest młodzieżowcem. W linii pomocy zagrał Mateusz Witomski z Obry Kościan, a w drugiej połowie pojawił się na boisku Sebastian Kubiak.
    Najbliższy sparing Korona Piaski rozegra w sobotę w Pleszewie z miejscową Stalą.

Warta Śrem – Korona Piaski 1 : 3 (0 : 2)
0 : 1 – Paweł Wasielewski
0 : 2 – Jakub Wojtyczka