Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Spłonęły zapasy drewna i kotłownia

› Społeczeństwo ponad rok temu    3.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. W Starym Gostyniu, w domu jednorodzinnym, zapaliło się drewno składowane w kotłowniGostyń. W Starym Gostyniu, w domu jednorodzinnym, zapaliło się drewno składowane w kotłowni fot. OSP KSRG Kosowo

Prawdopodobnie iskra, która wypadła z pieca po rozpaleniu ognia, była przyczyną pożaru kotłowni, jaki wybuchł dziś rano w Starym Gostyniu .

Straż pożarna już po akcji w niedzielny poranek. O godz. 6.00 dyspozytor KP PSP otrzymał zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym.

Właściciel alarmował, że pali się drewno opałowe, jakie było składowane w kotłowni. Do gaszenia zadysponowano jednostki OSP z Goli, Kosowa oraz JRG z Gostynia.

Kto zniszczył pomnik poświęcono radzieckim żołnierzom?

Kiedy strażacy dotarli na miejsce pożaru w Starym Gostyniu szybko ugasili ogień. Spłonęły zapasy drewna, a także kotłownia.

Ogień, na szczęście, nie przedostał się do innych pomieszczeń budynku. Właściciel posesji straty oszacował na 10 000 zł. Wstępnie ustalono, że drewno zapaliło się od iskry, jaka wypadła z pieca, kiedy gospodarz rozpalał tam ogień.

 

Na PL. Karola Marcinkowskiego w Gostyniu, BMW zatrzymało się na drzewie

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!