Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Sprawdzali sprawność, siłę i wiedzę

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    12.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Egzamin TAEKWONDOGostyń. Egzamin TAEKWONDO fot. I.Skorzybót

W hali gostyńskiego ZSO trwało sprawdzanie technicznych umiejętności zawodników KS TIGER WIELKOPOLSKA.

Do egzaminu tego dnia przystąpiło 221 adeptów tej sztuki walki. - Wiosenny egzamin na pasy i stopnie w taekwondo za nami - mówi Krzysztof Bednarz, prezes klubu.

R E K L A M A

Komisja egzaminacyjna w składzie: Krzysztof Bednarz IV dan, Radosław Cichowlas I dan, Krzysztof Żurczak 1 dan, Maria Kobus 1 cup, Emil Janowski 1 cup, Marek Walenczewski 1 cup sprawdzała odpowiednio sprawność i siłę, wiedzę teoretyczną oraz przeprowadzała test opanowania technik nożnych i ręcznych w oparciu o łamanie desek.

Do testów podchodziły tej soboty 3 grupy wiekowe: od dorosłych i młodzieży po najmłodszych adeptów. Przyznano 3 najwyższe stopnie klubowe 1 cup czyli czerwono-czarne pasy, przypadły one trzem wybitnym zawodniczkom : Julii Gwizdoń, Aleksandrze Idkowiak i Mai Brzóskowskiej. Dziewczyny po zdanym egzaminie otrzymały prawo do zasiadania w komisji egzaminacyjnej.


- Krzysztof Bednarz, prezes KS TIGER WIELKOPOLSKA: - Każdy egzamin jest świętem w klubie, oczekiwane awanse i nowe pasy są nagrodą za ciężką pracę na treningach. Awansowaliśmy wielu adeptów, którzy zupełnie niedawno rozpoczęli przygodę z taekwondo zarówno tych najmłodszych jak i dorosłych, cieszymy się że mają za sobą pierwsze testy, które zmobilizują ich do osiągania coraz lepszych dyspozycji i wyników. Obok tego prawdziwą przyjemnością było awansowanie trójki naszych czołowych zawodniczek na najwyższy klubowy stopień, co w praktyce jest ostatnim krokiem przed czarnym pasem, sytuacje takie nie zdarzają się często. Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia zdali pozytywnie egzamin!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A