Sprawiedliwy remis

Sprawiedliwy remis - Zdjęcie główne

ARDI Krobianka Krobia zremisowała na boisku w Pudliszkach z Obrą Kościan 0 : 0. Podział punktów nie krzywdzi żadnej z drużyn, bowiem gospodarze i goście mieli swoje okazje do zdobycia goli. W pierwszej połowie lepsze wrażenie pozostawili po sobie goście i oni też byli bliżsi zdobycia gola. Po jednym z uderzeniem piłka trafiła w poprzeczkę bramki Tomasza Piotrowskiego. W drugiej odsłonie mecz nabrał rumieńców za sprawą bardziej agresywnie grającej Krobianki. Losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty spotkania. Obra i Krobianka nie wykorzystały sytuacji bramkowych i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

ARDI Krobianka Krobia – Obra Kościan 0 : 0
ARDI Krobianka: Piotrowski – Wieczorek (46' Duda), Kendzia, Szumny, Gronowski, Świtała, Czwojda, Przybyła, Borowczyk, Nawrot (66' Markowski), Miś