Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Sprzęt trafił do rąk strażaków

› Gospodarka› Inwestycje 6 miesięcy temu    22.11.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W uroczystym przekazaniu wziął udział burmistrz Pogorzeli oraz przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z gminyW uroczystym przekazaniu wziął udział burmistrz Pogorzeli oraz przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy fot. UM Pogorzela

Nożyce hydrauliczne, torby ratownictwa medycznego, przenośny zestaw oświetleniowy i kilka innych, trafiły do rąk strażaków ochotników z terenu gminy Pogorzela.

 

R E K L A M A

16 listopada odbyło się ich uroczyste przekazanie. Wyposażenie i sprzęt ratownictwa zakupiono ze środków Funduszu Sprawiedliwości - Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego  dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Zadanie polegało na nabyciu wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa. Gmina Pogorzela zakupiła sprzęt i wyposażenie za łączną kwotę 47 300 zł, na którą składała się otrzymana dotacja z Funduszu Sprawiedliwości w wysokości 46 827 zł oraz wkład własny gminy w wysokości 1 proc. - 473 zł. Zakupiono nożyce hydrauliczne, torby ratownictwa medycznego OSP-R-1, przenośny zestaw oświetleniowy, noże do cięcia pasów i pilarki do drewna.

Czytaj także: Kilkanaście par rąk, kilka stacji kolejowych odnowionych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A