R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Stabilna forma Kani. Znów remis

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    13.10.2019
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
Kania Gostyń ma obecnie najdłuższą serię bez porażki w piątej lidze gr. 2Kania Gostyń ma obecnie najdłuższą serię bez porażki w piątej lidze gr. 2 fot. archiwum

Równą formę prezentują ostatnio piłkarze Kani Gostyń. W czwartym kolejnym spotkaniu drużyna Grzegorza Wosiaka zdobyła jeden punktów. W meczu wyjazdowym z Wiarą Lecha Poznań padł remis 1 : 1.

Gospodarze sobotniego meczu próbowali przejąć inicjatywę. Piłkarze Wiary Lecha Poznań prowadzili grę, jednak drużyna Grzegorza Wosiaka była dobrze zorganizowana w defensywie i nie pozwalała gospodarzom dojść do sytuacji bramkowych. Kibice sobotniego spotkania gole zobaczyli w drugiej części spotkania. W 67. minucie Maciej Łaszczyński wykorzystał błąd Jakuba Krzyżostaniaka. Goście odpowiedzieli golem w 75. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Rafał Karolczak, a w polu karnym najlepiej zachował się Dawid Jędryczka i zdobył bramkę na 1 : 1. W ostatnim kwadransie aktywniejsza w ofensywie była Kania. Dwa razy na dobrą pozycję wyszedł Dawid Jędryczka, jednak nie zdołał pokonać bramkarza Wiary Lecha Poznań. Gospodarze w końcówce spotkania też mieli jedną okazję do zdobycia gola, ale dobrze w bramce interweniował Jakub Krzyżostaniak. - Uważam, że z przebiegu gry remis jest sprawiedliwy, jednak trzeba zaznaczyć, że w końcówce spotkania jedna i druga stroną mogły zdobyć zwycięską bramkę. Mecz otworzył się dopiero po stracie gola. Wcześniej dużo w tym pojedynku było walki. W pierwszej połowie gospodarze próbowali atakować, jednak kontrolowaliśmy sytuację - powiedział trener Kani Gostyń Grzegorz Wosiak.
Kania zanotowała w sobotę szósty remis w sezonie. Drużyna Grzegorza Wosiaka może się obecnie szczycić najdłuższą serią spotkań bez porażki w piątej lidze gr. 2. Kania nie przegrała ośmiu spotkań z rzędu (dwa zwycięstwa i sześć remisów).