Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Stare dżinsy w modnym stylu

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    4.08.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Warsztaty w ośrodku kultury w Borku związane z odnawianiem dżinsów i koszulekWarsztaty w ośrodku kultury w Borku związane z odnawianiem dżinsów i koszulek fot. MGOK w Borku Wlkp.

- Zaangażowani i zadowoleni - takimi słowami dyrektor Justyna Chojnacka podsumowuje nastroje uczestników warsztatu rękodzielniczego zorganizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Borku w czasie wakacyjnej przerwy.

R E K L A M A

Na zajęcia, które odbyły się pod koniec lipca, uczestnicy musieli przynieść dżiny, ewentualnie ulubione koszulki. Chodziło o to, aby „ze starego zrobić coś nowego”. Warsztaty prowadziła Alicja Buksalewicz z Cichowa. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego uczestnicy zapisywali się wcześniej. W sumie w zajęciach wzięło udział 15 osób. W przerabianie starych dżinsów na nowsze, bardziej kolorowe, zaangażowali się nie tylko najmłodsi, ale też ich opiekunowie. Wszyscy uruchomili wyobraźnię, własnoręcznie ozdabiając T-shirty oraz spodnie za pomocą stempli i farb do tkanin. Aby osiągnąć efekt dziur w nogawce właściciele spodni musieli użyć nożyczek, którymi strzępili brzegi wyciągając na wierzch ciemniejsze nitki.

Zobacz terminarz zabaw dożynkowych w powiecie gostyńskim - TUTAJ

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A