Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Stłuczka na feralnym skrzyżowaniu

› Wypadki 6 miesięcy temu    10.11.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
W kolizji na obwodnicy Pogorzeli zderzyły sie dwa samochody osobowe. Żaden z uczestników zdarzenia nie został rannyW kolizji na obwodnicy Pogorzeli zderzyły sie dwa samochody osobowe. Żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny fot. A. Fajczyk

- Jak zwykle na tym skrzyżowaniu. I jak zwykle nie ustąpili pierwszeństwa - komentowały popołudniową kolizję „na obwodnicy Pogorzeli", mieszkające w pobliżu osoby.

R E K L A M A

Na skrzyżowaniu ul. Zielonej i Koźmińskiej w Pogorzeli, dziś po godzinie 17.00 zderzyły się dwa samochody osobowe. Kobieta (mieszkanka Gorzowa), prowadząca fiata punto, wraz z pasażerem znalazła się w Pogorzeli pierwszy raz. Kiedy dojechała do feralnego skrzyżowania od strony miasta,  chcąc wjechać na drogę główną, nie  dostosowała się do znaku „Stop” i tym samym nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy mercedesa. Żaden z trzech uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Ucierpiały za to samochody. Zniszczenia doprowadziły do wydostania się płynów na jezdnię. Na miejsce zdarzenia wezwano strażaków - ochotników z Pogorzeli, którzy posprzątali zanieczyszczenia.

Policja ustaliła, że kierowcy samochodów byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana wysokim mandatem, otrzymała też 6 punktów karnych.

Podmiejskie linie autobusowe w Gostyniu 11 i 12 listopada będą kursowały inaczej niż zwykle - KLIK

O zderzeniu pojazdów na niebezpiecznym zakręcie w Godurowie - KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (7)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Poy
  6 miesięcy temu 7
  Wygląda na to że to jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w Powiecie.
  ~ Xxx
  6 miesięcy temu 6
  Gdzie tam jest rondo?
  ~ Ewa
  6 miesięcy temu ocena: 0%  5
  Trzeba mieć talent, żeby zderzyć się na tym rondzie! W głowie się nie mieści jak na dobrze oznakowanym i o niedużym natężeniu ruchu (w porównaniu z dużymi miastami) rondzie może być tak dużo wypadków!
  ~ Boiskowy
  6 miesięcy temu 4
  Trzeba mieć talent, żeby tam widzieć rondo. To było koło boiska a tam nie ma ronda.
  ~ komentator
  6 miesięcy temu ocena: 50%  3
  Przecież tam większość kierowców na tym STOPie nawet się nie zatrzymują tylko jadą normalnie jakby mieli podporządkowaną albo główną i nawet jak mam pierwszeństwo to trzeba uważać aby Ci ktoś nie wyskoczył. Niestety tych wypadków tam będzie więcej.
  R E K L A M A
  ~ zorientowany
  6 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Do @ToJa jakie kiepskie oznakowanie dobrze się czujesz? Przecież tam jest znak stop skoro kierowcy nie widzą tego znaku i nie wiedzą że trzeba się zatrzymać to kto im dał prawo jazdy? Jak ktoś nie patrzy na znaki to co mają mu 20 znaków stop postawić?
  ~ ToJa
  6 miesięcy temu ocena: 33%  1
  Kiepskie oznakowanie tego skrzyżowania. Nosz Q.. Wa. Więcej znaków przed skrzyżowaniem i po problemie
  R E K L A M A
  R E K L A M A