Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

"STOP 18"

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    15.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Komenda Straży Miejskiej w Gostyniu po raz kolejny przyłączyła się do ogólnokrajowej akcji szkoły odpowiedzialnej sprzedaży ,,STOP 18”.

Głównym celem programu jest ograniczenie niepełnoletnim dostępu do wyrobów tytoniowych w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja prowadzona będzie w dwóch etapach. W pierwszym strażnicy przeprowadzą szkolenia w gostyńskich marketach, podczas których rozdadzą naklejki „Stop 18” na kasy fiskalne, ulotki informacyjne. W roku 2009 straż miejska przeszkoliła 97 sprzedawców. W drugim etapie strażnicy trafią do szkół podstawowych i gimnazjów, gdzie wychowawcom klas oraz pedagogom szkolnym zostaną przekazane wskazówki, jak uchronić dzieci przed paleniem wyrobów tytoniowych. (iza)

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!