Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Strażacy w akcji – jak to widzą dzieci?

› Kultura i Rozrywka› Konkursy ponad rok temu    4.02.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. MGOK Borek Wlkp.

Ośrodek kultury w Borku postanowił włączyć się w ogólnopolską akcję i ogłosił konkurs o tematyce strażackiej.

15 stycznia odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Tematyka obejmowała udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, a także w zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej i kulturalnej. Można było też uwzględnić historię pożarnictwa.

W gminnym etapie konkursu wzięły udział dzieci przedszkolne oraz dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej w Borku Wlkp. Przedmiotem były prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki, itp. Komisja w składzie: Alicja Łopatka, Małgorzata Stanisławska, Ryszard Busz oceniła prace w poszczególnych kategoriach i wytypowała zwycięzców.

Następnie przesyłała wybrane prace na szczebel powiatowy.

* * *

WYNIKI

W grupie I – przedszkola

I miejsce zdobył Bartosz Kubiak (OP SP w Borku Wlkp.) II miejsce zdobyła Milena Majchrzak (OP SP w Borku Wlkp.) III miejsce zdobyła Amelia Łuczak (OP SP w Borku Wlkp.)

Wyróżniono prace: Adriana Szymańskiego (PS w Karolewie) oraz Joanny Pierzchała (PS w Karolewie)

W grupie I – klasy I – III szkoły podstawowe:

I miejsce zdobył Aleksander Skowroński (kl. 1C SP w Borku Wlkp.) II miejsce zdobyła Klaudia Marciniak (kl. 2C SP w Borku Wlkp.) III miejsce zdobył Tymoteusz Grabiec (kl. 2A SP w Borku Wlkp.)

Wyróżniono prace: Gracjana Tyrakowskiego (kl. 1C SP w Borku Wlkp.)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!