Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Strażacy walczyli z... wężem

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    11.10.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
Krobia. Zgłoszenia dotyczące węży na prywatnych posesjach zdarzają się rzadko, ale się zdarzająKrobia. Zgłoszenia dotyczące węży na prywatnych posesjach zdarzają się rzadko, ale się zdarzają fot. Bogdan Bujak, Maciej Mostowy

Przyzwyczailiśmy się już że członkowie straży pożarnych, zarówno tych państwowych, jak i ochotniczych uczestniczą w różnych zdarzeniach. Obecnie częściej wyjeżdżają zabezpieczać wypadki i kolizje na drogach niż gasić pożary. Nie raz i nie dwa też, szczególnie w określe letnim, mają do czynienia z zagrożeniami żądlącymi i bzyczącymi, czyli gniazdami os czy szerszeni. Jednakże ostatnimi czasy pojawiła się nowa kategoria niebezpieczeństwa – wijąca się.

R E K L A M A

Właśnie z takim przypadkiem mieli dziś do czynienia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krobi. Około godziny 16.00 otrzymali informację o... wężu znajdującym się na jednej z prywatnych posesji przy ulicy Odrodzenia w Krobi.

Ochotnicy szybko wyruszyli na akcję i równie szybko, po dojeździe na miejsce pochwycili gada. Okazało się, że nie był to ani boa dusiciel, ani pyton siatkowany czy też potężna anakonda, lecz dobry stary zaskroniec. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu krobscy strażacy umieścili syczącego kolęgę w worku, po czym bezpiecznie wywiezli do lasu.

Dowiedz się także: czego warto posłuchać w radiowej "jedynce" w najbliższą sobotę oraz rozprzestrzeniającym się afrykańskim pomorze świń

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ty
11 miesięcy temu ocena: 100%  4
hahaha niedługo będą wzywać straż bo się kibel zapchał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
11 miesięcy temu 3
Samochód spłacili...?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cyklop
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Co ma piernik do wiatraka ?
~ Boa :-D
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
U mnie też był. Sam go wyniosłem. Po co straż pożarna? :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A