Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Studniówka ZSOiZ w Pogorzeli. Na ten wieczór czekali kilka lat

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    25.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Studniówka ZSOiZ w Pogorzeli Studniówka ZSOiZ w Pogorzeli  fot. Aleksandra Lutyńska

Studniówka Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. Młodzież bawi się w sali bankietowej w Jaraczewie.

 

O godzinie 18.00 swój pierwszy, prawdziwy bal w życiu rozpoczęli uczniowie pogorzelskiego zespołu szkół. Jak sami przekonywali - na ten wieczór czekali od początku swojej nauki w tej szkole.

- Ten czas minął szybko, prawda? Zmieniliście się, staliście się ludźmi dorosłymi. Życzę wam tradycyjnie połamania piór, byście spełniali marzenia, otaczali się dobrymi ludźmi i osiągali swoje cele – powiedział dyrektor ZSOiZ, Jarosław Adamczak.

Uczniowie podziękowali gronu pedagogicznemu i rodzicom na trud wychowania oraz nauki. Potem zatańczyli tradycyjnego poloneza. Studniówki pogorzelskiego zespołu szkół corocznie mają kameralny charakter. Tak było rok temu - zobacz zdjęcia. 

Dziś bawią się także uczniowie szkoły z Grabonogu, ZSZ z Gostynia (zobacz zdjęcia) oraz gostyńskiego ZSO (zobacz TUTAJ). 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Wesoły12
  2 miesiące temu 2
  Wszyscy wyglądają cudownie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aa
  2 miesiące temu 1
  Super brawo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji