Sukces szkoły z Krobi. Trzecie miejsce w Wielkopolsce

Sukces szkoły z Krobi. Trzecie miejsce w Wielkopolsce - Zdjęcie główne

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi zajęli trzecie miejsce w Finale Wojewódzkim XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej LICEALIADA w Halowej Piłce Nożnej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant gospodarzy Eryk Moryson. Rozgrywane w Krobi zawody zakończyły się zwycięstwem Zespołu Szkół Szamotuły.

Obok gospodarzy o triumf w LICEALIADZIE walczyły: LO Jarocin, LO MM Poznań, III LO Leszno, ZS Szamotuły, ZS Wągrowiec, LO Słupca i ZSP Kępno. W fazie grupowej gospodarze zajęli pierwsze miejsce. Niestety w półfinale drużyna Sławomira Gintowta przegrała z ZS Wągrowiec 0 : 2. Mecz o trzecie miejsce był bardzo zacięty. Gospodarze do przerwy przegrywali 0 : 2, jednak w drugiej połowie zdobyli trzy bramki i w ten sposób wywalczyli trzecie miejsce w Wielkopolsce. Więcej szczegółów na temat turnieju w bieżącym wydaniu Życia Gostynia.

Finał Wojewódzki XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej LICEALIADA w Halowej Piłce Nożnej.