Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Sukces TĘCZY w Wielkopolskiej Lidze Karate

› Sport i rekreacja› Sporty walki 2 miesiące temu    9.04.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. TKKF Tecza

TKKF Tęcza zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej drużynowej i trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej ogólnej. W zawodach dla najmłodszych karateków w ramach Wielkopolskiej Ligi Karate zawodnicy gostyńskiego klubu wywalczyli osiem medali, w tym cztery złote, jeden srebrny i trzy brązowe. 
    Uczestnicy zawodów w Nekli startowali w konkurencji KIHON, KATA i KUMITE oraz na torze przeszkód. Doskonale w tych konkurencjach czuli się zawodnicy Tęczy. - Sukces gostyniaków jest tym większy, że zawody stały na wysokim poziomie. Młodzi karatecy „TĘCZY” poradzili sobie doskonale i zajęli bardzo dobre miejsca, co świadczy o dobrym przygotowaniu technicznym oraz nabyciu umiejętności radzenia sobie ze stresem w warunkach rywalizacji. Gratuluję wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników i zachęcam do dalszej wytężonej pracy na treningach – powiedział kierownik drużyny Waldemar Szwedek. 
Gostyński klub karate shotokan TKKF „TĘCZA”, którego działalność dofinansowują gmina Gostyń i powiat gostyński oraz Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, zaprasza wszystkich chętnych na treningi do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Hutnika 3) w Gostyniu: dzieci od 7 do 12 lat  oraz rodzice - w poniedziałki i środy o 19.00 oraz w soboty o 15.30; dorośli i młodzież od lat 12 - we wtorki i czwartki o 19.00 oraz w soboty o 15.30. Zajęcia prowadzą instruktorzy: Waldemar Szwedek (7. Dan), Mieczysław Polewski (4. Dan), Mirosław  Sobkowiak (4. Dan) i Marcin Danek (2. Dan).

Ten dzień był dla nich świętem

Wielkopolska Liga Karate

Złote medale
Gabriela Matyla w kata indywidualne białe i żółte pasy dziewcząt 2009-2008
Olaf Rybakowski w kata indywidualne białe i żółte pasy chłopców 2009-2008
Zuzanna Chuda w kata indywidualne mieszane 2011-2009
Julita Fabian, Zuzanna Chuda i Tymon Gendera w kata drużynowe mieszane 2009 i młodsi

Srebrny medal
Wojciech Kuberka, Gabriela Matyla i Olaf Rybakowski w konkurencji kata drużynowe mieszane 2009 i młodsi.

Brązowe medale
Piotr Feledziak w konkurencji kata indywidualne białe i żółte pasy chłopców 2007 - 2004
Tymon Gendera w konkurencji kata indywidualne mieszane 2011-2009
Tobiasz Michnowski w kata indywidualne młodzików 2007-2006

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!