Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Święty Mikołaj miał otworzyć galerię? A tam rusztowania

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    6.12.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 9 ocen 4 / 100%
A A A
W obiekcie galerii pełną trwają przygotowania do otwarciaW obiekcie galerii pełną trwają przygotowania do otwarcia fot. A. Fajczyk

- 6 grudnia otwarcie galerii handlowej w Gostyniu – taka wieść rozeszła się w mieście w czasie weekendu. Tymczasem przed budynkiem obiektu, który stanął w miejscu byłej mleczarni (w pobliżu szpitala), wciąż ustawione są rusztowania. Pracownicy kończą prace, związane z przygotowaniem elewacji. Wewnątrz pełną parą idą przygotowania do otwarcia poszczególnych sklepów (zobacz zdjęcia) - kurierzy i dostawcy przywożą niezbędne materiały. A w galerii będą funkcjonowały: KiK, RTVEuroAGD, CCC – z butami i torebkami, spożywczy sieci Żabka, oraz sportowy Martes. Kierownik budowy obiektu galerii jest zdziwiony informacją o otwarciu 6 grudnia. Od początku było to planowane bliżej świąt.

R E K L A M A

- Jesteśmy na etapie odbioru w tej chwili. Jako pierwsi pomieszczenia odebrali właściciele sklepu RTV EuroAGD. Tam ustawiane są już regały, wszystko jest przygotowywane do otwarcia. W przyszłym tygodniu do lokali wchodzi KiK. Kończymy elewację – na ścianie, gdzie znajdują się wejścia – mówi Wiktor Korbik, kierownik budowy. Kiedy otwarcie? Jak informuje kierownik, jeszcze w grudniu. - Jak dostaniemy decyzje z nadzoru budowlanego te dopuszczające, to przed świętami Bożego Narodzenia galeria zostanie otwarta – informuje kierownik budowy. Prawdopodobnie klienci będą mogli wejść do sklepów 21 grudnia.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (10)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Mordor
  10 miesięcy temu ocena: 100%  10
  Chyba pani Agata sama puściła tę plotkę, bo jakoś nie słyszałem. Czy to może gazeta swoje informacje opiara na plotkach? hmm...
  ~ Ja
  10 miesięcy temu ocena: 100%  9
  Pepco powinno tam być bo na kolejowej za male
  ~ 123
  10 miesięcy temu ocena: 100%  8
  To jest prawdziwa galeria, znam kilku robotników prawdziwi Artyści
  ~ Gix
  10 miesięcy temu 7
  To jest prawdziwa galeria
  ~ :taa
  10 miesięcy temu 6
  Hahahahahahaha
  R E K L A M A
  ~ ciekawe
  10 miesięcy temu ocena: 86%  5
  janósz i grazyna się pyto czy bydzie mak dunal w głaleri !!!
  ~ Mikolaj Sniety
  10 miesięcy temu ocena: 0%  4
  Jak zwykle ktos puscil fame otwarcie ma byc 21 grudnia
  ~ Marcin
  10 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Przecież tego póki co nie można nazwać galerią. Jedyny plus to taki że zagospodarowano przestrzeń.
  ~ No. No.no
  10 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Ale też mi wielce galeria.
  ~ Milton
  10 miesięcy temu ocena: 88%  1
  Też mi ale galeria, nic ciekawego tam nie będzie
  R E K L A M A