Sylwetki kandydatów plebiscytu - KKS Gostyń - Zdjęcie główne

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

ZAWODNICY SENIORZY:

Mikołaj Konieczny - ma na swoim koncie wiele sukcesów w 2016 roku. Zajął 5 miejsce w MP w jeździe indywidualnej na czas, 6 na MP ze startu wspólnego. Plasował się tuż za podium w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej na MP. Zajął 10 miejsce w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski. Zdobył brązowy medal w mistrzostwach Polski w kryterium ulicznym. Reprezentant Polski. Brał udział w wyścigach we Francji, Belgii, Niemczech i Szwajcarii. Uczestnik mistrzostw świata w Katarze

Karol Zdun - w minionym sezonie nie zdobył żadnego medalu mistrzostw Polski, ale może pochwalić się kilkoma ciekawymi wynikami. W Pucharze Polski w Grudziądzu zajął czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas. Zajął czwarte miejsce w jeździe drużynowej i szóstą lokatę w jeździe dwójkami w MP. Uplasował się na szóstym miejscu w finale pucharu Polski w Siedlcach.

Kamil Kordus -  uzyskiwał w minionym sezonie dobre wyniki na szosie i torze. Zajął czwarte miejsce w wyścigu punktowym, siódme miejsce w omnium i szóste w sprincie olimpijskim na Torowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Wywalczył czwarte miejsca w jeździe drużynowej i jeździe parami w MP. Wygrał etap w międzynarodowym wyścigu rozgrywanym w Białorusi. Piąty na mistrzostwach Polski w kryterium ulicznym

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Kacper Majewski - zdominował peleton młodzików w Polsce w sezonie 2016. Ma na swoim koncie 16 wygranych wyścigów. Zdobył pięć złotych medali (szosa - jazda na czas, wyścig ze startu wspólnego, jazda dwójkami; na torze w sprincie i wyścigu drużynowym) oraz srebro na 250 z lotnego startu w mistrzostwach młodzików na torze. Wygrał etap w Międzynarodowym Wyścigu Czech oraz kryterium w Chorwacji

Zuzanna Olejniczak - w sezonie 2016 zdobyła medale w mistrzostwach młodziczek: złoto - sprint drużynowy, srebro w jeździe dwójkami, brąz w wyścigu ze startu wspólnego, srebro w MTB. Zajęła czwarte miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w MM. W sezonie wygrała 12 wyścigów, w tym niezwykle prestiżowy Mini Tour de Pologne w Krakowie

Łukasz Jędryczka - wywalczył złoty medal w jeździe dwójkami i w jeździe drużynowej w mistrzostwach młodzików. Ma też w swoim dorobku brąz w sprincie na torze. Wygrał etap i zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu Po Ziemi Konińskiej. Zwyciężył w kryterium ulicznym w Kaliszu i zajął drugie miejsce w Prudniku.