Sylwetyki kandydatów do plebiscytu (Część 4)

Sylwetyki kandydatów do plebiscytu (Część 4) - Zdjęcie główne

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

W części czwartej przybliżymy Państwu reprezentantów LZS UKS Bodzewo.

Przemysław Kolendowicz – wieloletni trener i jeden z założycieli klubu LZS UKS Bodzewo. Zajmuje się szkoleniem młodzieży,  a także sam gra w tenisa w pierwszym zespole. Na jego koncie jest wiele sukcesów. W ciągu 25 lat istnienia klubu wychował kilkudziesięciu  zawodników, a wielu z nich odnosiło sukcesy na wielu sportowych arenach.

Monika Dorsz – niesłysząca zawodniczka początkowo reprezentowała klub z gminy Piaski w II lidze kobiet, jednak jej kariera rozwinęła się, gdy została powołana do Kadry Polski Niesłyszących. W 2014 roku została Mistrzynią Polski w grze podwójnej, a indywidualnie stanęła na najniższym stopniu podium. W Mistrzostwach Europy została sklasyfikowana na miejscach 9-16.

Marcin Pawlak – gra w klubie od pierwszej klasy szkoły podstawowej, a pierwsze sukcesy pojawiły się już po trzech latach treningu. Pięciokrotny wicemistrz Wielkopolski. Dwukrotnie uczestniczył w zgrupowaniu Kadry Polski Niepełnosprawnych. Czołowy zawodnik III ligi w tym sezonie. Sekretarz OZTS i lokalny działacz, organizator lokalnych turniejów.

Mateusz Banaszak – w tenisa stołowego również gra już od najmłodszych lat. Dużym sukcesem indywidualnym było zajęcie 3 miejsca w mistrzostwach Wielkopolski. Był głównym aktorem w drodze LZS UKS do upragnionej III ligi. W poprzednim sezonie czołowy zawodnik w trzecioligowych rozgrywkach.