Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Szaleńcza ucieczka ulicami Pogorzeli. Był agresywny

› Z policji 11 miesięcy temu    16.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

To miała być standardowa kontrola drogowa. Kierowca jednak przyspieszył. Mimo wypitego alkoholu, miał siłę uciekać ulicami Pogorzeli i dalej – w kierunku Pępowa. Uspokoił go dopiero dźwięk zaciskanych kajdanek.

 

R E K L A M A

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca daci sandero, który w niedzielę (15 kwietnia), nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Pogorzeli. Około godziny 23.00 policjanci pełnili służbę na ul. Gostyńskiej. Kierowca, widząc funkcjonariusza, dającego mu sygnał do zatrzymania się zwolnił, zrównał się z radiowozem, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i powiadomili dyżurnego jednostki o pościgu.

- Jechali za nim ulicami Pogorzeli i dalej w kierunku na Pępowo. Kierowca nie zważał na sygnały do zatrzymania. Lekceważył wszystkie przepisy ruchu drogowego – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik gostyńskiej policji.

Po dojechaniu do Gumienic, funkcjonariusze zrównali radiowóz z dacią. Jej kierowca nagle się zatrzymał i zaczął uciekać pieszo. Został od razu zatrzymany.

- Był agresywny, stawiał opór. Uspokoił się dopiero, gdy został zakuty w kajdanki i doprowadzony do radiowozu – mówi S. Myszkiewicz.

Więcej w jutrzejszym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Paliło się pod maską daci.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bzyk
11 miesięcy temu 2
Dla takich na dzień dobry powinien być totolotek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kazio
11 miesięcy temu 1
Ukraincy od Rysia z Polnetu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A