Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Szalony dzień na pływalni. Tego jeszcze nie było

› Sport i rekreacja ponad rok temu    21.01.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Ciekawy dzień na gostyńskiej pływalni. Wodny tor przeszkódCiekawy dzień na gostyńskiej pływalni. Wodny tor przeszkód fot. A. Fajczyk

Dziś ciekawy i szalony dzień na gostyńskiej pływalni. Dla miłośników sportów wodnych przygotowano wiele atrakcji. Mogą z nich korzystać zarówno najmłodsi pływacy, jak i nieco starsi, a po południu coś dla dorosłych.

R E K L A M A

- Przygotowaliśmy wodne tory przeszkód. Na dużym basenie pojawił się 18-metrowy wodny tor przeszkód dla starszych dzieci i dorosłych, umiejących pływać. Dla osób, które nie czują się jeszcze zbyt pewnie w wodzie, dla młodszych dzieci postawiliśmy mniejszy tor przeszkód w basenie rekreacyjnym. To dziś od samego rana do późnego wieczoru - informuje Wojciech Walkowiak, menadżer sportu w OSiR w Gostyniu.

TUTAJ o studniówce ZSR w Grabonogu

Od godziny 15.00 zaplanowano zabawy w wodzie dla dzieci, które poprowadzą instruktorzy, z kolei wieczorem dodatkowe zajęcia z aqua aerobiku. - Pierwszy raz atrakcje tego typu przygotowaliśmy na naszym basenie. Jeśli to się sprawdzi, jeśli wzbudzi zainteresowanie, będziemy częściej organizować tego typu zabawy - zapowiedział Wojciech Walkowiak. OSiR w Gostyniu liczy na to, że z okazji Dnia Babci i Dziadka, na pływalnię ze swoimi wnukami wybiorą się dziś właśnie dziadkowie i babcie.

Harmonogram zajęć:

w godzinach 9.00–21.00 wodny tor przeszkód,
w godzinach 15.00–17.00 zabawy z instruktorami w wodzie
w godzinach 17.00 – 18.00 aqua aerobik.

Czy hala sportowa przy SP nr 2 w Gostyniu będzie zamknięta?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ plywak
  ponad rok temu 2
  do Ads: ty slepy jestes albo ten basen pod nos ci trzeba położyć. na portalu gminy gostyn od kilku dni wisi info o tej imprezie. na fb krąży plakat...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ads
  ponad rok temu 1
  Szkoda że dopiero się dowiaduje z artykułu A nie było można podać informacji publicznie gdzieś
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A