R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Szkoda rzutu karnego

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 dni temu    12.06.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Kania Gostyń - Nielba Wągrowiec 0 : 0Kania Gostyń - Nielba Wągrowiec 0 : 0 fot. S. Hajduk

W pierwszym meczu o Puchar Prezesa WZPN juniorzy młodsi Kani Gostyń bezbramkowo zremisowali z Nielbą Wągrowiec. Gospodarze najlepszą sytuację do zdobycia zwycięskiej bramki mieli w pierwszej połowie spotkania.

W 30. minucie w polu karnym gości sfaulowany został Wojciech Kłakulak. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Wojciech Goszczyński. Golkiper Nielby wyczuł intencje pomocnika Kani i obronił rzut karny. Rewanż w niedzielę w Wągrowcu. Kania aby zdobył puchar musi wygrać lub bramkowo zremisować na boisku rywala.