Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Szukają szlachetnego lidera

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    13.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Arch. Szlachetej Paczki

Szlachetna Paczka Gostyń poszukuje lidera. Poprzednie liderki otrzymały inne role, dlatego na tym stanowisku powstał wakat. Szukają osoby odważnej, otwartej na ludzi i zorganizowanej.

 

R E K L A M A

Lider to osoba, która w swoim rejonie (lokalnym środowisku) zarządza zespołem wolontariuszy i poszczególnymi zadaniami, które mają na celu realizację Paczki. Aby nim zostać, wystarczy chęć do działania i ukończone 18 lat. Jeśli lubisz ludzi, potrafisz podejmować inicjatywę, a przede wszystkim chcesz rozwijać umiejętności zarządzania zespołem i projektem, możesz być pewny, że się nadajesz.

- Lider po prostu musi lubić ludzi, z którymi działa, umieć ich motywować, cieszyć się z każdego sukcesu i nie załamywać porażkami. Tak naprawdę ekipa z Gostynia jest zgrana i radzi sobie świetnie, więc lider jest potrzebny, aby dobrze porozdzielać zadania – zapewnia Aldona Majchrzak z gostyńskiej ekipy Paczki.

Liderów poszukuje się między kwietniem a lipcem. Dołączając w tym czasie do teamu, masz możliwość spokojnego zaplanowania pracy, rozpoczęcia pozyskiwania historii rodzin i pełnego uczestnictwa w Paczce. Przewidziane są także odpowiednie szkolenia.

- Nawet osoba, która do tej pory nie miała styczności z Szlachetną Paczką, da radę. Na pewno może liczyć na wsparcie podczas wdrożenia, skorzystać z dobrze przygotowanych materiałów szkoleniowych i wsparcia ze strony koordynatorów. Wszystkiego idzie się nauczyć. To będzie super przygoda, gdzie mądrą pomocą można zmienić komuś życie, a na pewno swoje, bo zdobywa się mega doświadczenie i wspomnienia na cale życie – zapewnia.

Bycie liderem swojego rejonu to działalność wolontariacka dla tych, którzy mają czas i chcą go dobrze wykorzystać. Każdy Lider otrzymuje pełny harmonogram, z konkretnymi terminami. Realizację swoich zadań planuje indywidualnie. Co w zamian?

- Uśmiech szczęśliwych dzieciaczków i łzy w oczach ludzi, dla których stajesz się bohaterem – dodaje Aldona Majchrzak.

Szczegóły na www.szlachetnapaczka.pl, zakładka „Zostań liderem”. O temacie piszemy w bieżącym Życiu Gostynia. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A