Tam miały być punkty. Porażka Kani w Racocie

Tam miały być punkty. Porażka Kani w Racocie - Zdjęcie główne

Nie udał się wyjazd gostyńskiej Kani do Racotu. Zamiast oczekiwanych punktów drużyna Jędrzeja Kędziory przywiozła spory bagaż straconych goli.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 1 : 1. Niestety goście źle rozpoczęli drugą odsłonę. W 48' minucie PKS zdobył bramkę dającą prowadzenie, a z czasem wypracował sobie cztery gole przewagi. Rozmiary porażki w doliczonym czasie gry zmniejszył Patryk Gendera. Kania kończyła mecz w dziesiątkę, bo dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną, ujrzał Sebastian Fechner.