Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Tam mogło dojść do tragedii. Rozpoczął się remont

› Gospodarka› Inwestycje 11 miesięcy temu    1.08.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przepust na Pogonie, pomiędzy Siedmiorogowem II a Zimnowodą jest uszkodzonyPrzepust na Pogonie, pomiędzy Siedmiorogowem II a Zimnowodą jest uszkodzony fot. A. Fajczyk

- Mówiłem na majowej sesji w Borku, że może dojść do nieszczęścia, że przepust na drodze powiatowej, na Pogonie nie wytrzyma. I mamy awarię - jedna strona mostu się zarwała – przypomina Marian Andrzejak, sołtys Siedmiorogowa Drugiego (gm. Borek Wlkp.). – Na szczęście żadna katastrofa się nie stała, nikt nie zginął – dodaje.

R E K L A M A

Przepust na drodze powiatowej z Siedmiorogowa II do Zimnowody zarwał się kilka tygodni temu. Administrator nie wyłączył jednak szosy z ruchu całkowicie. Odgrodził uszkodzoną część motka pachołkami, a ruch dla pojazdów na przepuście przez cały czas odbywał się jedną stroną szosy. Dopóki nie rozpoczęto remontu. Prace trwają od wczoraj, mają zakończyć się do 3 sierpnia. Mostek zostanie całkowicie rozebrany. - Na jego miejscu będzie ułożony przepust stalowy, spiralnie karbowany o przekroju łukowo – kołowym, który cechuje się dużą wytrzymałością na obciążenie ruchu drogowego - wyjaśnia Tomasz Langner ze Starostwa Powiatowego w Gostyniu. Na czas remontu droga Siedmiorogów II – Zimnowoda jest zamknięta. Objazd wyznaczono przez Celestynów, do „koźmińskiej drogi” można też dojechać przez Cielmice.

Dlaczego samorząd powiatowy, jako zarządca drogi nie przebudował mostka już wcześniej? Co stanęło na przeszkodzie? Sprawdź w bieżącym „Życiu Gostynia”

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A