Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Taneczna przygoda, na którą odważyły się tylko dzieci

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    31.08.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Spacerowiczów, którzy w niedzielne popołudnie wybrali się na gostyński deptak lub rynek, mogły porwać afrykańskie rytmy.

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" w centrum miasta przygotował zabawę taneczną dla dzieci i dorosłych. Wszystko odbywało się przy gorących dźwiękach egzotycznych bębnów. Afro Party - bo taką nazwę nosiła ta impreza - miało sprawić, żeby uczestnicy wyrzucili z siebie negatywne emocje i wytańczyli radość życia.

Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00 na gostyńskim rynku. Była przeznaczona dla wszystkich mieszkańców - maluchów, młodzieży, dorosłych. Gorącym rytmom uległy jednak głównie dzieci. Uważnie słuchały poleceń instruktorki i szybko nauczyły się kroków afrykańskiego tańca weselnego. Mimo upału, maluchy były niezmordowane. Dzielnie klaskały, tupały i „śmiało wyginały ciało". W ten sposób energetycznie rozpoczęły rok szkolny.

Czytaj także, skąd przy drodze Poniec-Oporówko wziął się zakrwawiony mężczyzna?

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!