Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Tenorzy adorowali brunetki, blondynki

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    12.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Koncert Trzech Tenorów z okazji Dnia KobietPiaski. Koncert Trzech Tenorów z okazji Dnia Kobiet fot. Bogdan Bujak

Utwory, między innymi Andrei Bocellego, Cesari Evory, Paula Anki oraz wielu innych wykonawców mogły usłyszeć panie, która w niedzielę wieczorem, 11 marca przyszły do Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach.

R E K L A M A

Właśnie piosenki tych wielkich artystów znalazły się w repertuarze Mirosława Kina, Włodzimierza Kalemby oraz Łukasza Brzezińskiego, czyli trzech tenorów z Teatru Muzycznego w Poznaniu.

W ramach specjalnego koncertu przez prawie półtorej godziny trio śpiewało najpiękniejsze z pięknych kompozycji poświęconych kobietom. Pośród nich znalazła się także obowiązkowa pozycja, jaką z pewnością jest utwór stworzony przez Roberta Stolza, a znany chyba najlepiej dzięki wykonaniu Jana Kiepury, czyli „Brunetki, blondynki”.

Dowiedz się również: który twórca znanej na całym świecie marki został patronem jednej z naszych szkół?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ M.
  9 miesięcy temu 1
  świetny koncert!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A