Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Teraz mają dwa miesiące przerwy od szkolnych obowiązków

› Społeczeństwo› Ze szkół 3 miesiące temu    19.06.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. ZSOiZ Krobia

Podobnie, jak ich koledzy i koleżanki z pozostałych szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gostyńskiego, również uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi kończyli dzisiaj rok szkolny.

W pierwszej kolejności odebrali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje i wręczono im nagrody. Najlepsi, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0, otrzymali dodatkowo stypendia naukowe. Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców.

Młodzi ludzie żegnali jednak nie tylko mijający rok szkolny 2018/2019, ale także księdza Przemysława Wilka, wikariusza Parafii św. Mikołaja w Krobi, który zmienia parafię. Ze strony swoich pedagogów młodzież usłyszała życzenia bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

Informacja: Sylwia Ciesielska - ZSOiZ Krobia  

Czytaj także: ogromny sukces młodzików. Puchar wręczył im były reprezentant Polski

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!