Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

TIR leży na drodze wojewódzkiej. Policja kieruje na objazdy

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    27.06.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej 434, na odcinku Gostyń - Śrem.TIR leży w rowieUtrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej 434, na odcinku Gostyń - Śrem.TIR leży w rowie fot. A. Fajczyk

Od dwóch do trzech godzin mogą potrwać objazdy na drodze wojewódzkiej W 434 w związku z dzisiejszymi, nocnymi wydarzeniami pomiędzy miejscowościami Kunowo a Małachowo. Kilka minut po północy doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem TIR-a.

– Kierujący pojazdem marki DAF wraz z naczepą na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu, powodując wywrócenie się pojazdu – relacjonuje aspirant sztabowy Sebastian Myszkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Na szczeście kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Został ukarany mandatem, zatrzymano także dowody rejestracyjne pojazdów.

Obecnie trwa akcja podnoszenia pojazdu, dlatego kierujący muszą liczyć się utrudnieniami w postaci objazdów. 

Jadąc od Gostynia kierowcy będą kierowani na objazd w Kunowie - z drogi W 434 na drogę W 308 w kierunku Kościana. Natomiast pojazdy jadący od strony Śremu w kierunku Gostynia za miejscowością Dolsk, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką W434 będą kierowane w kierunku Borku Wielkopolskiego.

Czytaj także: chcesz znaleźć stabilną i odpowiedzielną pracę - kilknij TUTAJ
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kik
  ponad rok temu 2
  A jakie były warunki na drodze?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bzyk
  ponad rok temu 1
  Co za durne określenie - nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni... i po pracy policji. Warunki były przecież zupełnie normalne. Pewnie pisał smsa jak się to często widzi albo zwyczajnie popierd....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji