Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

To będzie pasjonująca noc

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    19.05.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Noc Muzeów 2016 poświęcona była czasom PRL-uNoc Muzeów 2016 poświęcona była czasom PRL-u fot. arch. Życia Gostynia

Tegoroczna Noc Muzeów startuje 20 maja. W tym roku pole do popisu mają pasjonaci - będą pokazywać, co ich interesuje i opowiadać o swoim hobby. Dla mieszkańców Gostynia i okolic otwartych zostanie 11 punktów w Gostyniu i w Grabonogu. Dla aktywnych odwiedzających, którzy będą zbierać pieczątki przygotowano loterię. Nocną zabawę zakończy o godz. 23.40 Fireshow, a po nim losowanie nagród.

R E K L A M A

W tym roku do gostyńskiej „Pasjonującej nocy muzeów” włączy się Muzeum w Grabonogu. Tam impreza rozpocznie się o godz. 18.00. Na uczestników, poza zwiedzaniem, czekać będzie wiele atrakcji, a chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnego autobusu.

Pierwszy kurs z dworca autobusowego wyjedzie o godz. 17.45 (powrót zaplanowano o godz. 19.15), drugi kurs o godz. 19.45 (powrót zaplanowano o godz. 21.15). W tym roku już o godz. 19.00 otwartych zostanie dla zwiedzających 10 punktów zlokalizowanych w Gostyniu. Wtedy też ruszy sprzedaż kart w loterii. Karty będzie można kupić w 3 punktach – w gminnym stoisku na rynku, w muzeum i bibliotece. Uczestnicy będą musieli zebrać 8 stempli, by wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku można wygrać m.in. bon upominkowy o wartości 750 zł na wycieczkę, tablety, karnety na basen, siłownie czy do kina.

 

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A