To już siódma porażka z rzędu

To już siódma porażka z rzędu - Zdjęcie główne

Korona Piaski uległa na własnym boisku Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski 2 : 4. Goście już w pierwszej połowie wypracowali sobie dwubramkową przewagę.

Prowadzenie przyjezdnych w pierwszej połowie było jak najbardziej zasłużone. Gospodarze w zasadzie tylko raz do przerwy zagrozili bramce Ostrovii. Tobiasz Szymczak próbował pokonać bramkarza gości mocnym strzałem, jednak posłał piłkę w sam środek bramki i Bartosz Jankowski z trudem, ale zachował czyste konto. Golkiper gości nie popisał się w 58. minucie. Po strzale Norberta Koniecznego z prawej strony boiska Jankowski tak niefortunnie interweniował, że piłka wpadła do siatki. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, ale do remisu nie zdołali doprowadzić, bo goście zdobyli jeszcze dwie bramki. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Szymon Kajoch.

W sobotę Korona poniosła siódmą porażkę z rzędu. Zespół Macieja Gendka z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje czternaste miejsce w tabeli czwartej ligi południowej.

Korona Piaski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 : 4 (0 : 2)
0 : 1 - Daniel Kaczmarek (14')
0 : 2 - Michał Giecz (21')
1 : 2 - Norbert Konieczny (58')
1 : 3 - Michał Giecz (73')
1 : 4 - Tomasz Kempiński (72')
2 : 4 - Szymon Kajoch (90+2)
Korona: Tomczak - D. Naskrent, Gendek, Cubal, Piech, T. Szymczak, H. Szymczak (87' Berchert), Bonawenturczyk (66' Norkiewicz), Kaczmarek (46' Konieczny), Kajoch, Wojciechowski (66' Gendera)