To nie była łatwa wygrana

To nie była łatwa wygrana - Zdjęcie główne

Po sześciu minutach meczu Pinsel-Peter Krobianka Krobia – AP Reissa Tarnowo Podgórne/Poznań gospodarze prowadzili 2 : 0. Zanosiło się wysoką wygraną drużyny Dariusza Wiśniewicza. Początek meczu wyraźnie uśpił zawodników z Krobi i dopiero gol Aleksandra Woźniaka w końcówce przypieczętował wygraną Krobianki.
    W sobotę Pinsel-Peter Krobianka podejmowała przed własną publicznością młody zespół AP Reissa Tarnowo Podgórne/Poznań. Gospodarze doskonale rozpoczęli ten pojedynek, bo już w 2. minucie objęli prowadzenie. Po dograniu Przemysława Kaczmarka pierwszą bramkę w meczu zdobył Marcin Masełkowski. Po chwili kibice gospodarzy cieszyli się ze zdobycia drugiego gola. Zespół Dariusza Wiśniewicza nie poszedł za ciosem. Gospodarze nie kontrolowali tego pojedynku i od czasu do czasu musiał interweniować Tomasz Dembski. W 24. minucie po błędzie Jakuba Pospiecha goście zdobyli bramkę kontaktową. Młodzi, ambitni piłkarze AP Reissa próbowali doprowadzić do remisu. Ich gra mogła się podobać. Goście próbowali utrzymywać się przy piłce i szukali kombinacyjnych akcji. Gospodarze cały czas drżeli o wynik i dopiero bramka Aleksandra Woźniaka w 85. minucie spowodowała, że w szeregach Krobianki pojawił się większy spokój. - Zbyt szybko zdobyte bramki nas uśpiły. Myśleliśmy, że wygramy łatwo ten mecz. Spotkanie nie było dla nas łatwe. Do końca musieliśmy drżeć o trzy punkty. Zmierzyliśmy się z młodym, dobrym technicznie zespołem. Dzisiaj musieliśmy ciężko się napracować, żeby wygrać ten pojedynek. Przeżywaliśmy trudne momenty, ale byliśmy zespołem. Chłopacy mocno pracowali na boisku. Cieszy nas wygrana. Brakowało nam dzisiaj agresywniejszego dojścia do przeciwnika. Zmiennicy ponownie zrobili swoje. Olek zamknął dzisiaj mecz – skomentował sobotnie spotkanie trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – AP Reissa Tarnowo Podgórne/Poznań 3 : 1 (2 : 1)
1 : 0 – Marcin Masełkowski (2’)
2 : 0 – Przemysław Kaczmarek (6’)
2 : 1 – (23’)
3 : 1 – Aleksander Woźniak (85’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Gembiak (75’ Moryson), Gill, Pospiech, Sarbinowski, Tonkiewicz (88’ Kluczyk), Szpurka (70’ Kędziora), Kaczmarek, M. Urbański (82’ Woźniak), Knapp (51’ Chwaliszewski), Masełkowski