Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

To zasługa całego sztabu ludzi

› Społeczeństwo 2 miesiące temu    14.01.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. Finał WOŚPPoniec. Finał WOŚP fot. B. Bujak

- Trudno nie być zadowolonym, jeżeli zbiera się o 17 tysięcy więcej niż przed rokiem. Ale to jest zasługa całego sztabu ludzi, bez nich by się to nie udało - mówi Krzysztof Kędziora, prowadzący WOŚP w Poniecu zapytany organizację tegorocznego finału.

 

Tak jak w poprzednich latach największych powodzeniem podczas licytacji cieszyły się gadżety żużlowe. Sławny już kask Damiana Balińskiego wylicytowano na 3100 zł, z zapewnieniem obecnego właściciela, że wróci na przyszłoroczny finał. Inny za 1100 zł.

Główna impreza w Poniecu odbyła się podobnie jak przed rokiem na hali widowiskowo-sportowej w niedzielę, 12 stycznia. Dzień wcześniej w Dzięczynie zbierano pieniądze w trakcie koncertów w pubie STOP Riders. Tam uczestnicy wysupłali ze swoich portfeli prawie 4000 zł.

WOŚP w Poniecu zebrał w trakcie dwóch dni - 60122,53 zł, z tego 3899 zł podczas imprezy w Dzięczynie.

Zobacz także, jak było na finale w Krobi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!