Trampkarze Kani w lidze wojewódzkiej!

Trampkarze Kani w lidze wojewódzkiej!  - Zdjęcie główne

Trampkarze Kani Gostyń rocznik 2003 w sezonie 2017/2018 zagrają w lidze wojewódzkiej. W rozegranym dzisiaj spotkaniu o awans do tej klasy rozgrywkowej pokonali na boisku w Krzywiniu Polonię 1912 Leszno 3 : 1.

Zawodnicy Marcina Nowaka rozpoczęli baraż od mocnego uderzenia. Już po pięciu minutach prowadzili 2 : 0. Dwa razy do bramki przeciwnika trafił Igor Kordus. W 24. minucie Polonia zdobyła gola kontaktowego i po pierwszej połowie Kania prowadziła 2 : 1. W drugiej połowie młodzi piłkarze z Leszna próbowali zdobyć bramkę wyrównującą, jednak szans na awans pozbawił ich w 56. minucie Kacper Korytny, który wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym.

Polonia 1912 Leszno - Kania Gostyń 1 : 3 (1 : 2)
0 : 1 - Igor Kordus (1')
0 : 2 - Igor Kordus (5')
1 : 2 - (24')
1 : 3 - Kacper Korytny - z rzutu karnego (56')