Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Trener Korony zadowolony

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    17.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
W siedmiu spotkań sparingowych tylko jedno zostało rozegrane w PiaskachW siedmiu spotkań sparingowych tylko jedno zostało rozegrane w Piaskach fot. archiwum

Choć Korona Piaski nie wygrała w ostatnim sparingu z Pogonią Śmigiel, to po meczu trener Grzegorz Posikata był zadowolony z postawy swoich zawodników i całego okresu przygotowawczego. – Wykonaliśmy 90% tego, co sobie założyliśmy – powiedział trener Korony.
    W zimowym okresie przygotowawczym Korona rozegrała aż siedem spotkań kontrolnych. W ostatnim z Pogonią Śmigiel zremisowała 1 : 1. Goście objęli prowadzenie po strzale Przemysława Frąckowiaka, a Pogoń wyrównała w 74. minucie. – Przez godzinę mecz toczył się na połowie przeciwnika. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale wykorzystaliśmy jedną. Chciałbym więcej zdobytych goli, ale mimo słabej skuteczności jestem zadowolony z gry w ostatnim sparingu – powiedział trener Korony Piaski.
W pierwszym wiosennym spotkaniu o punkty Korona Piaski jedzie do Stęszewa. – Jedziemy po trzy punkty. Interesuje mnie wygrana – stwierdził Grzegorz Posikata, który przejął zespół w przerwie zimowej po Piotrze Łuczaku. 

Krobianka w trudnej sytuacji.

Pogoń Śmigiel – Korona Piaski 1 : 1 (0 : 1)
0 : 1 – Przemysław Frąckowiak (18’)
1 : 1 – (74’)
Korona: Urbański - Frąckowiak, Wojtyczka, Cubal, Wyrzykiewicz, Norkiewicz, T. Szymczak, Talaga, Kubiak, Witomski, Wasielewski oraz Berchert, Dziura, Lajszner, Wendzonka, Jankowiak, Fabich

Sparingi Korony Piaski w okresie przygotowawczym
Warta Śrem - Korona Piaski 1 : 3
Stal Pleszew - Korona Piaski 3 : 2
Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 0 : 4
Lew Pogorzela - Korona Piaski 1 : 3
Astra Krotoszyn - Korona Piaski 0 : 3
Korona Piaski - Juna Trans Stare Oborzyska 1 : 0
Pogoń Śmigiel – Korona Piaski 1 : 1
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!