Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Trener Korony zrezygnował

4 miesiące temu    29.11.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Grzegorz Posikata nie poprowadzi Korony Piaski w rundzie wiosennej. Dotychczasowy trener drużyny z Piasków po udanej rundzie jesiennej zrezygnował z pełnionej funkcji.

Decyzja dotychczasowego trenera Korony jest dość zaskakująca, bo prowadzony przez niego zespół ma za sobą udaną rundę jesienną. Na półmetku rozgrywek Korona zajmuje wysokie czwarte miejsce w drugiej grupie piątej ligi. Zespół z Piasków zwyciężył w rozgrywkach Strefy Leszczyńskiej Totolotek Pucharu Polski Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. - Sprawy prywatne nie pozwalają mi w być w takim wymiarze czasowym jak dotychczas w Piaskach, dlatego musiałem podjąć taką, a nie inną decyzję. Tylko i wyłącznie z tego powodu zrezygnowałem z pracy w Koronie. W środę o mojej decyzji dowiedzieli się zawodnicy. Prezes wiedział wcześniej - powiedział Grzegorz Posikata. Po raz ostatni Korona zagra pod wodzą Grzegorza Posikaty w sobotę w XII Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Dopierały.

Mikołajki z Kanią. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 1946
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Życie weryfikuje Nas różnie. Szkoda , że tak musi być bo Trener zrobił bardzo , bardzo dobra robotę! - Szacunek i zawsze Będziesz mile widziany w Koronie . DZIĘKUJEMYYYY !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nick nieważny
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Wypowiem się tak: to chyba najlepszy trener pod wzgledem przygotowania kondycyjnego, mimo że taktycznie było toeche gorzej to trener i tak próbował ulepszać to co jest słabsze, nie bał się wystawiać młodzieżowców co pokazuje ile było ich w 18-meczowej i w 1 składzie. Dziękujemy trenerze za wszystko co zrobiłeś dla korony podniosłeś nasz klub w wielu aspektach, ale wiśnienką na torcie było wygranie pp na szczeblu OZPN Leszno, liczę że kiedyś powrocisz na Piaski...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji