Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Trudno się do tego przyznać, ale przemoc w rodzinie istnieje

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    16.07.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Powiat - Gostyń. Ile niebieskich kart wydano w gminach? Powiat - Gostyń. Ile niebieskich kart wydano w gminach?  fot. STAGE Stock - Fotolia.com

Przemoc w rodzinie to zjawisko dosyć powszechne. Nie zawsze oznacza ono katowanie do nieprzytomności, często są to obelgi, ciosy, czy chociażby brak należytej opieki nad dziećmi.

 

R E K L A M A

Ofiarom przemocy bardzo ciężko jest się do niej przyznać, uważają się współwinne gniewu swojego oprawcy. Starają się mu podporządkować, ale to nie pomaga, ponieważ zawsze znajdzie się powód do zaczepki. Na naszym portalu opisujemy różne historie. Takie, gdy dorosłe dzieci znęcają się nad swoimi starszymi rodzicami, piszemy o mężczyznach, którzy po spożyciu alkoholu stają się agresywni w stosunku do domowników. Są to też kobiety furiatki, chociaż one częściej bywają ofiarami, a nie sprawcami. Rodziny, które dotyka problem przemocy, często mają założoną Niebieską Kartę.

Osobą wszczynającą procedurę Niebieskiej Karty może być:

policjant, pracownik socjalny, lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny, nauczyciel, psycholog szkolny.


Ile Niebieskich Kart wydano w poszczególnych gminach w 2015, 2016 i 2017 roku (do końca maja)?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A