Trzecia wygrana Krobianki

Trzecia wygrana Krobianki - Zdjęcie główne

Kolejne zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym odnieśli piłkarze z Krobi. Pinsel-Peter Krobianka pokonała Piasta Poniec 3 : 1. Mimo wygranej trener Dariusz Wiśniewicz miał zastrzeżenia do gry swojego zespołu.
    Lider drugiej grupy piątej ligi wygrał po golach Miłosza Urbańskiego, Jakuba Chwaliszewskiego i Joachima Knappa. Mimo trzeciej z rzędu wygranej w zimowym okresie przygotowawczym trener Dariusz Wiśniewicz nie był w pełni usatysfakcjonowany z postawy swojego zespołu. – Nie zrealizowaliśmy założeń przedmeczowych. Było dzisiaj zbyt wiele indywidualnych rozwiązań pod bramką przeciwnika. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, ale nie potrafiliśmy podjąć dobrych decyzji. Przeciwnik nam się postawił i o to nam chodziło. W dużej części pojedynku musieliśmy grać na połowie Piasta. W pierwszej połowie kultura gry była lepsza. Po zmianie stron trochę nam się to posypało – mówi trener Dariusz Wiśniewicz.
W przyszłym tygodniu Pinsel-Peter Krobianka rozegra ostatni sparing przed ligą. W sobotę o godz. 14.00 lider drugiej grupy piątej ligi zagra na wyjeździe ze Stalą Pleszew.

Pinsel-Peter Krobianka - Piast Poniec 3 : 1
1 : 0 - Miłosz Urbański
2 : 0 - Jakub Chwaliszewski
2 : 1 - Jędrzej Wydmuch
3 : 1 - Joachim Knapp
Pinsel-Peter Krobianka: Porzucek - Gembiak, Pospiech, Gill, Sarbinowski, Szpurka, Kędziora, Moryson, P. Kaczmarek, M. Urbański, Chwaliszewski oraz Brodziak, Tobółka, Jędrzej Knapp, Joachim Knapp, Kubacki