Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Trzy kolizje, trzy mandaty, sześć uszkodzonych samochodów i barierki

› Z policji 4 miesiące temu    14.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń/Krobia. We wtorek 13 sierpnia doszło do 3 kolizji drogowych. Kierowcy byli trzeźwiGostyń/Krobia. We wtorek 13 sierpnia doszło do 3 kolizji drogowych. Kierowcy byli trzeźwi fot. arch. gostynska.pl

Dla niektórych uczestników ruchu drogowego pechowy był 13 dzień sierpnia.

W Gostyniu na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Cukrowniczej o godz. 5.45 doszło do kolizji z udziałem 3 pojazdów. Ulicą Poznańską, wkierunku miasta jechał renault z naczepą. Kierowca auta, na prostym odcinku drogi, nie dostosował prędkości do warunków ruchu drogowego. W ten sposób najechał na tył samochodu seat altea. W wyniku uderzenia seat przemieścił się do przodu i uderzył w tył osobowego volkswagena. Kierowca tego samochodu w tym momencie skręcał w lewo, w ul. Cukrowniczą. Uszkodzone zostały 3 pojazdy. Wszysy kierowcy byli trzeźwi, a sprawca otrzymał mandat i 6 punków karnych.

Do drugiego zderzenia pojazdów w Gostyniu doszło o godz. 18.30 na Pl. Karola Marcinkowskiego. Kierowca samochodu volkswagen passat nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu, który jechał przed nim i najechał na BMW. Tym samym doprowadził do uszkodzenia auta. Kierujący byli trzeźwi. Kierowca volkswagena został ukarany mandatem karnym.

Kolejna kolizja miała miejsce w Żychlewie (gm. Krobia), ok. godz. 10.40. Kierujący pojazdem marki Iveco nie zachował szczególnej ostrożności, zjechał na prawą część chodnika. W ten sposób uszkodził barierki oddzielające chodnik od jezdni. Policja ustaliła, że był trzeźwy.

O akcji "Bezpieczny weekend", ktora potrwa do 18 sierpnia, do godz. 20.00 - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!