Trzy punkty Zjednoczonych i Wisły w zaległych spotkaniach

Trzy punkty Zjednoczonych i Wisły w zaległych spotkaniach - Zdjęcie główne

W zaległych spotkaniach leszczyńskiej klasy okręgowej po trzy punkty zdobyły Wisła Borek Wielkopolski i Zjednoczeni Pudliszki. Zaległości nie odrobiła Krobianka. Mecz z Pogonią Śmigiel ponownie został przełożony.

W miniony weekend zespoły leszczyńskiej klasy okręgowej miały nadrobić zaległości. Nie wszystkie spotkania, które wcześniej zostały przełożone doszły do skutku. Mecz Krobianki Krobia z Pogonią Śmigiel po raz drugi został przełożony. Tym razem wnioskował o to klub ze Śmigla.

Aż 0 : 6 wygrali Zjednoczeni Pudliszki z Tęczą-Osa Osieczna. Drużyna Andrzeja Loksia rozmontowała gospodarzy w drugiej połowie. Do przerwy przyjezdni prowadzili 0 : 1. W 55. minucie "dobijanie" przeciwnika rozpoczął Remigiusz Jerszyński, a zakończył w 71. minucie Jędrzej Wyskok. - W drugiej połowie wskoczyliśmy na odpowiednie obroty. Mimo wysokiego prowadzenia chłopacy grali bardzo ambitnie i dążyli do zdobycia kolejnych goli. Po raz drugi z rzędu nie straciliśmy bramki. Za nami bardzo dobra runda - powiedział po zwycięstwie trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Wisła Borek Wielkopolski. W Miejskiej Górce na początku drugiej połowy gospodarze objęli prowadzenie. Bramkę wyrównującą sześć minut później zdobył Marcin Urbaniak. W 74. minucie trzy punkty Wiśle zapewnił Maciej Grzemski. Wisła w rundzie jesiennej zdobyła 28 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. - Trochę szkoda tych trzech remisów na własnym boisku, ale wynik i tak jest bardzo dobry - podsumował rundę trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

Sparta Miejska Górka - Wisła Borek Wielkopolski 1 : 2 (0 : 0)
1 : 0 - (49')
1 : 1 - Marcin Urbaniak (55')
1 : 2 - Maciej Grzemski (74')
Wisła: Kędzia - Baran, Kędziora, Juskowiak (49' Kubiak), P. Gościniak, Urbaniak (75' Andrzejewski), Grzemski, Kasprzak (90' Szymański), Konieczny, Tomczak Robak (12' Gawroński)

Tęcza-Osa Osieczna - Zjednoczeni Pudliszki 0 : 6 (0 : 1)
0 : 1 - Jędrzej Wyskok (13')
0 : 2 - Remigiusz Jerszyński (55')
0 : 3 - Remigiusz Jerszyński (56')
0 : 4 - Przemysław Kaczmarek (58')
0 : 5 - Przemysław Bzdęga (69')
0 : 6 - Jędrzej Wyskok (71')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - P. Bzdęga, Kurasiak, Majchrzak, Żelichowski, Lisiak, Wyskok (79' Płoszajczak), P. Kaczmarek, A. Kaczmarek (73' Andrzejewski), Jerszyński (60' Paszek), Głoskiewicz (65' Józefiak)