Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Twardy grunt na poetyckich

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    21.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zakończyła się prowadzona od początku maja realizacja drugiego etapu budowy tonących wcześniej w błocie ulic Mickiewicza i Asnyka w Borku Wielkopolskim, którego wykonawcą było Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CHOD-DRÓG z Krobi.

Koszt tego zadania wyniesie brutto 463 tysiące złotych, przy finansowym wsparciu ze strony Starostwa Powiatowego w Gostyniu na kwotę 150 tysięcy zł. – Zakres robót ziemnych i brukarskich łączył się natomiast z wybudowaniem na ulicy Asnyka ciągu pieszo-jezdnego o długości blisko 200 metrów oraz z wykonaniem chodnika na całej długości i dokończeniem budowy jezdni na ponad 300-metrowym odcinku ulicy Mickiewicza do wieży telefonii komórkowej – poinformował Łukasz Musieliński, pracownik boreckiego urzędu do spraw inwestycji, dróg i remontów. Więcej w bieżącym numerze Życia Gostynia. (C.W.)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!