Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Tym razem odwiedzili Karpacz

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    11.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. uczestników

Kolejny raz Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych z Pogorzeli, dzięki wsparciu samorządu i sponsora, wyjechało na wycieczkę. Tym razem padło na Kotlinę Jeleniogórską i Karpacz.

 

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

Przez te kilkanaście godzin we wtorek, 2 października, zwiedzili muzeum, park miniatur i dotarli w góry. Tam obejrzeli Świątynię Wang i spacerowali. - Pogoda była wspaniała. Nasza grupa liczyła 44 osoby i wszyscy byli zadowoleni – relacjonuje Teresa Lewandowicz, członek zarządu TON. Wyjazd udał się dzięki dofinansowaniu z gm. Borek Wielkopolski oraz pomocy Biura Podróży Moana. Wycieczka była zorganizowana tak, aby niepełnosprawni nie odczuli barier architektonicznych. Ci, którzy mogli, wybrali pieszą wyprawę, a inni jechali autokarem.

Czytaj także: Pomysł z kinem samochodowym się spodobał.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A