Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Ugościli panie kolacją i dobrym humorem

› Kultura i Rozrywka 3 miesiące temu    17.03.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rokosowo. Tradycyjnie zamek stał się miejscem organizacji święta kobietRokosowo. Tradycyjnie zamek stał się miejscem organizacji święta kobiet fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak

Jak prawdziwe damy potraktowano czterdzieści pań podczas Dnia Kobiet w Rokosowie. Dzięki sołtysowi, radzie sołeckiej i gminnemu radnemu przedstawicielki płci pięknej mogły najpierw zjeść wystawną kolację, po czym zasiadły w holu rokosowskiego zamku, aby obejrzeć specjalnie dla nich zamówiony występ.

- Co roku staramy się znaleźć nowy kabaret - mówi Marcin Perdon, sołtys Rokosowa. 

W tym roku artystów udało się ściągnąć aż z Bukówca Górnego. Panie zabawiał Kabaret „Dziura”, który swoją nazwę powziął, a jakże, od dziury w ziemi, przez którą dawniej wchodziło się do siedziby satyryków.

Trzech panów i pani wchodzący w skład grupy satyrycznej, czyli: Ryszard Sobecki, Tomasz Skorupiński, Tomasz Kiciński oraz szefowa zespołu Zofia Dragan zaserwowali zgromadzonym dużą dawkę dobrego humoru.

Zobacz także: kto częściej robi sobie tatuaże: kobiety czy meżczyźni?
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!