UKS Kania Gostyń mistrzem w kategorii młodzik

UKS Kania Gostyń mistrzem w kategorii młodzik - Zdjęcie główne

Młodzicy UKS Kania Gostyń sięgnęli po tytuł mistrzowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej Leszno. W rewanżu drużyna prowadzona przez Grzegorza Wosiaka pokonała na wyjeździe Polonię 1912 Leszno 3 : 1.

W pierwszym meczu na boisku w Gostyniu padł remis 2 : 2 i młodzicy Kani stanęli przed trudnym zadaniem w Lesznie. Zaczęło się pechowo, bo w 24. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale samobójczym. Dobrze dysponowany dzisiaj zespół z Gostynia wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy, a po przerwie zdobył kolejne dwa gole i zasłużenie sięgnął po tytuł OZPN Leszno w kategorii młodzik .

Polonia 1912 Leszno - Kania Gostyń 1 : 3 (1 : 1)

1 : 0 - samobójcza (24')

1 : 1 - Igor Kordus (30')

1 : 2 - Michał Jernaś (35')

1 : 3 - Wojciech Goszczyński (53')

Kania: Mrozek, Goszczyński, Jankowski, Wojciechowski, Nowaczyk, Wosiak, Klauza, Korytny, Jędrowiak, Smektała, Paczkowski, Chwaliszewski, Humerski, Jaraczewski, Jernaś, Kordus