Unia poza zasięgiem

Unia poza zasięgiem - Zdjęcie główne

Zgodnie z przewidywaniami Pinsel-Peter Krobianka Krobia nie zdobyła punktów w Swarzędzu. Drużyna Dariusza Wiśniewicza przegrała różnicą aż pięciu goli. - Przeciwnik był dzisiaj poza naszym zasięgiem - powiedział po meczu trener zespołu z Krobi.

Unia Swarzędz bardzo szybko objęła prowadzenie w sobotnim spotkaniu. W 6. minucie gola zdobył Tomasz Neumann. W 15. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Mateusz Świergiel i Unia mogła z dużym spokojem kontrolować wydarzenia na boisku. Borykająca się z dużymi problemami kadrowymi Krobianka nie potrafiła nawiązać wyrównanej walki z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem. Unia w drugiej części pojedynku zdobyła jeszcze trzy bramki i zasłużenie wygrała 5 : 0. - Zostaliśmy zdominowani przez przeciwnika. Gospodarze grali szybko i dokładnie. Przeprowadzali akcje oskrzydlające. Szukali też prostopadłych podań. Piłkarze Unii pokazali, że drzemie w nich duży potencjał - powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Dariusz Wiśniewicz. Po piątej z rzędu porażce zespół z Krobi spadł na 19 miejsce w tabeli czwartej ligi.

Unia Swarzędz - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5 : 0 (2 : 0)
1 : 0 - Tomasz Neumann (6')
2 : 0 - Mateusz Świergiel (15')
3 : 0 - Tomasz Neumann (69')
4 : 0 - Krystian Antczak (76')
5 : 0 - Mikołaj Remlein (86')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - P. Kaczmarek, Naskręt (85' Kluczyk), Pospiech, Sarbinowski, Szpurka, M. Urbański, Kurzawa (40' Kubacki), Kędziora, Joachim Knapp, J. Urbański