Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Utrudnienia w ruchu centrum miasta. Zajęty pas jezdni

› Społeczeństwo miesiąc temu    14.02.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Naprawa nawierzchni na ul. Helsztyńskiego w GostyniuGostyń. Naprawa nawierzchni na ul. Helsztyńskiego w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Kierowcy, którzy muszą przejechać przez centrum Gostynia, dziś mogą napotkać na utrudnienia w ruchu, na ul. Helsztyńskiego. Pracują tam ekipy drogowców, przekładając kostkę brukową. Jeden z pasów jezdni jest zajęty. Prace remontowe nawierzchni wykonywane są na zlecenie urzędu miejskiego.


- Kostka brukowa zapadła się akurat na wjeździe na parking marketu, na wysokości bramy szkolnej. Kostka zostanie przełożona w obniżeniach, wykonana będzie podbudowa betonowa. Do tego czasu mogą występować utrudnienia - informuje Przemysław Przybył, zastępca naczelnika wydziału inwestycji w gostyńskim magistracie.

Zapewnia, że podczas wykonywanych prac nie będzie ruszana konstrukcja kanalizacji deszczowej. Jeśli warunki pogodowe się nie pogorszą, roboty drogowe powinny być dziś zakończone.

- W podobnym zakresie wczoraj naprawiana była nawierzchnia ulicy Lipowej, gdzie występowały zaniżenia - przy skrzyżowaniu z ul. Fabryczną, przy przejeździe kolejowym. Tam zawsze stała woda, a przechodnie podczas deszczu mogli być ochlapani - dodaje Przemysław Przybył.

Ogień w kinie. Nie wszystkim widzom udało się uciec - KLIK

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Eska
  miesiąc temu 2
  Ta ulica jeśli chodzi o jazdę samochodem to na całej długości jest do kitu!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaś
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  Która to już naprawa w tym miejscu i kiedy następna.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji