Utrzymali drugie miejsce

Utrzymali drugie miejsce - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia zajęła drugie miejsce w leszczyńskiej klasie okręgowej. Na zakończenie sezonu wicemistrz okręgówki pokonał na wyjeździe Sokoła Kaszczor 2 : 6.

Gospodarze objęli prowadzenie w 34. minucie, jednak pierwsza połowa zakończyła wynikiem 1 : 1. Do remisu doprowadził Jędrzej Urbański. Po zmianie stron drużyna Sławomira Gintowta pokazała swoją wyższość. Goście zdobyli pięć bramek, na które Sokół odpowiedział golem Łukasza Józefowskiego. Trzy punkty pozwoliły Krobiance utrzymać drugie miejsce w tabeli leszczyńskiej klasie okręgowej.

Sokół Kaszczor - Krobianka Krobia 2 : 6 (1 : 1)
1 : 0 - Dawid Skorupiński (34')
1 : 1 - Jędrzej Urbański (41')
1 : 2 - Krystian Jędryczka (47)
1 : 3 - Jędrzej Urbański (50')
1 : 4 - Krystian Jędryczka (60')
1 : 5 - Krystian Jędryczka (67')
2 : 5 - Łukasz Józefowski (77')
2 : 6 - Patryk Lada (83')
Krobianka: Szuba - Knapp, M. Naskręt, Szumny, Tomczak (69' Kluczyk), Szpurka, M, Urbański (73' Baranowski), Chwaliszewski, Jędryczka, Kędziora (46' Lada), J. Urbański (85' Buśkiewicz)