Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

UWAGA! Chaos w markecie. Nie dajcie się zaskoczyć

› Aktualności 6 miesięcy temu    22.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 6 / 100%
A A A
Gostyń. Zmiany w TescoGostyń. Zmiany w Tesco fot. A. Fajczyk

Tesco - brytyjska sieć supermarketów redukuje sporą część asortymentu, porządkuje magazyny ponieważ zmniejsza powierzchnię swoich sklepów - PISZEMY O TYM TUTAJ.

Dużo zmian szykuje się również w markecie w Gostyniu. Sporo klientów ruszyło na łowy do sklepu przy ul. Leszczyńskiej. Kolejki do kas samoobsługowych można zaobserwować już około południa. - Już wkrótce powitamy Cię w nowym, mniejszym sklepie Tesco, idealnym na codzienne zakupy - informują kupujących komunikaty, umieszczone na i przy półkach oraz przy kasach. Wewnątrz marketu krzątanina pracowników, którzy demontują regały, przenoszą towar. Artykuły są zdejmowane z półek, umieszczane w koszach. Wiemy na pewno, że nie zniknie dział z odzieżą - zostanie umieszczony bliżej kas, niemal naprzeciwko.

W Dziale Obsługi Klienta podano informacje o promocjach. Market reklamuje produkty w gazetce - obowiązującej do 28 sierpnia, a jednocześnie prostuje błędnie podane tam ceny. - Obowiązują ceny, które widoczne są przy wystawionych na półkach towarach - podaje komunikat. Ogólnie panuje chaos.

Dodatkowa informacja - w ostatnią niedzielę miesiąca (25 sierpnia), która jest niedzielą handlową, market Tesco będzie nieczynny. Można o tym przeczytać na dużych plakatach, przyklejonych do drzwi, a także w komunikatach przy kasach.

[AKTUALIZACJA, 23 sierpnia godz. 10.00]

Po tym, jak poinformowaliśmy, że w najbliższą niedzielę market Tesco będzie nieczynny, w notatce, która ukazała się wczoraj około godz. 15.00, zarzucono nam, że piszemy bzdury. A wszystko po to, aby zniechęcić klientów do robienia zakupów w sklepie przy ul. Leszczyńskiej. Zapewniamy, że tak nie jest.

Nasze informacje były jak najbardziej prawdziwe. Uzyskaliśmy je w sklepie 22 sierpnia. Jeszcze w czwartek, około godz. 13.00 na drzwiach wisiały plakaty czerwono-biało-niebieskie, mówiące o tym, że w najbliższą niedzielę Tesco będzie nieczynne. Można je było czytać przynajmniej od poniedziałku. Aby upewnić się, czy komunikaty dotyczą najbliższej niedzieli handlowej - poprosiliśmy o ich zweryfikowanie jedną z ekspedientek, która to potwierdziła.

Dziś ponownie odwiedziliśmy market. I już wiemy, że plakaty na drzwiach, witaczach i tabliczki (w kolorach biało-zielonych, jak na zdjęciu) zachęcające klientów do robienia zakupów 25 sierpnia i informujące, że market będzie otwarty pojawiły się dopiero wczoraj po południu.

Nie zniechęcamy, a ostrzegamy Czytelników, aby - w tym całym bałaganie - nie dali się zaskoczyć i byli ostrożni, chociażby przy kasach. W związku z przebudową marketu, panuje tam duży zamęt i dezinformacja - także cenowa, za co przeprasza sama firma. 

- W związku z akcją „Czyszczenie magazynów” informujemy, że mogą wystąpić niezgodności cen niektórych produktów komunikowanych w gazetce, a ceną na etykietce przy produkcie. Obowiązującą jest cena, widoczna przy produkcie - napisano w jednym z komunikatów.

Na innej tabliczce ostrzega przed błędnie podaną ceną jednego z produktów w gazetce promocyjnej, obowiązującej do 28 sierpnia. Coś jest nie tak albo ktoś "rewolucji" nie kontroluje!
 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jaro
6 miesięcy temu 2
Temat dnia...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jesica
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
przepraszam bardzo ale nie ma już o czym pisać??? tylko o tesco??? nie interesuje mnie czy sklep będzie otwarty w niedziele i w ogóle ich przebudowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji